پیام مدیر باشگاه آریا پارس

سخن درباره فوتبال

فوتبال دارد به سمت یک زبان مشترک، گام بر می دارد.


امروزه فوتبال به عنوان یک فرا ورزش ،جایگاه ویژه ای در جوامع مترقی دارد.

این فرا ورزش ابعاد گوناگونی را در بر می گیرد:


1 – بعد صنعتی، 2 – بعد تجاری، 3 - بعد اجتماعی، 4 – بعد فرهنگی، 5 – بعد اقتصادی، 6 – بعد رسانه ای، 7 – بعد سیاسی، 8 – بعد تربیتی و...


به گونه ای که با سرمایه گذاری در هریک از این بخش ها می توان به یک نشاط اجتماعی در هر جامعه ای دست یافت ،همانطورکه هر جامعه ای نیاز دارد برای ارتقای سلامت شهروندان (سلامت معنوی ،سلامت روح و جسمانی) از یأس اجتماعی دوری کند و همین طور ویژگی مهم دیگر فوتبال ، برقراری روابط بین المللی با سایر کشور ها و تمدن ها و فرهنگهای دیگر است.


من به همه دوستانی که رو به ورزش فوتبال آوردند و می خواهند بصورت حرفه ای آن را دنبال کنند توصیه می کنم همیشه در آسایش و آرامش نباشید. از اینکه کمی به خود سختی می دهید نهراسید. بزرگ ترین مانع برای رسیدن به استعدادهای درونی همین راحت طلبی است. اتفاق های مهم زمانی رخ می دهند که شما کمی هم تلاش و سختی را تحمل کنید و فکر خود را به مسایل معمولی محدود نکنید. سعی کنید بزرگ و وسیع فکر کنید. ناراحتی بزرگ زندگی در رنجی که می کشیم نیست در چیزهایی است که از دست می دهیم. بنابراین سعی کنید هیچ چیز را از دست ندهید. ما باید همیشه و در هر لحظه آماده باشیم تا بتوانیم کسی که هستیم را قربانی کسی کنیم که می خواهیم باشیم.

مصطفی ملکی

Copyrights © 2016 : FCAriaPars

کلیه حقوق مادی و معنوی برای باشگاه آریا پارس محفوظ می باشد.

طراحی سایت توسط : حمید ریحانی